Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Włącz się do akcji PoKolędzie JP2!

Napis: Pokolędzie 2024

Włącz się do akcji PoKolędzie JP2! To projekt, którego główną ideą jest spotkanie z drugim człowiekiem, połączone z promowaniem tradycji. Dzięki wspólnemu kolędowaniu umacniamy poczucie solidarności społecznej. To działanie niesie radość i nadzieję, która w ostatnim czasie jest szczególnie ważna!

Zapraszamy zespoły muzyczne, chóry szkolne i akademickie, uniwersytety trzeciego wieku , grupy przyjaciół, współpracowników, schole do wspólnego kolędowania w okresie bożonarodzeniowym (2 stycznia – 2 lutego 2024) wśród osób o utrudnionym lub ograniczonym dostępie do kultury.

Kolędnicy odwiedzają między innymi domy pomocy społecznej, kluby seniora, areszty, hospicja, domy dziecka, placówki opiekuńczo – wychowawcze, dzieląc się z ich mieszkańcami śpiewem oraz radością Bożego Narodzenia.

Sprawdź, jak włączyć się do akcji PoKolędzie JP2:

W razie potrzeby, jeśli spotkanie na żywo nie będzie możliwe, udostępnimy nagranie kolęd w wykonaniu Chóru Centrum Myśli Jana Pawła II.

Idea PoKolędzia JP2 dociera także do innych miast Polski i jest szerzona poza jej granicami. W miarę możliwości staramy się wspierać naszych przyjaciół merytorycznie oraz organizacyjnie w realizacji spotkań kolędowych na terenie Polski i za granicą, udostępniając materiały oraz dzieląc się dobrymi praktykami.


Kontakt:

KOORDYNATOR AKCJI
Jakub Siekierzyński
jsiekierzynski@centrumjp2.pl

Bogna Wojtkielewicz
pokoledziejp2@centrumjp2.pl

Pobierz

Opublikowano 18.11.2023

ZOBACZ RÓWNIEŻ

W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.
Jak Karol Wojtyła wprowadzał w życie reformy Soboru Watykańskiego II? Przeczytajcie nowy artykuł na naszym portalu JP2online.pl
Mamy przyjemność podzielić się zapisem wykładu, który odbył się 20 kwietnia 2023 roku przy współpracy Centrum Myśli Jana Pawła II wraz z Laboratorium „Więzi” i Szkołą Główną Handlową w Warszawie
Przed jakimi wyzwaniami stoi współczesna nauka? A przed jakimi system edukacji? O relacji nauki z wiarą. I o tym, że statystycznie najmniej ateistów jest wśród fizyków

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.