Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Zdrowie psychiczne

Zdjęcie dłoni trzymających wydruk głowy na z sercem złożonym z puzzli

Mamy świadomość, że czasami trudno samemu poradzić sobie z problemami w domu, szkole, na uczelni. Czasami warto i trzeba skorzystać z pomocy specjalisty. Rozmowa może być dobrym początkiem, by zadbać o siebie, o swoje prawa i bezpieczeństwo. Dzwoniąc na numer telefonu zaufania możesz mieć pewność, że porozmawiasz ze specjalistą, który jest tam, by Cię wysłuchać. Możesz też czuć się bezpiecznie i anonimowo. Poniżej przedstawiamy listę telefonów zaufania i miejsc, do których możesz się zwrócić w razie potrzeby:

Ponadto wsparcia udzielają także ośrodki pomocy społecznej.

Opublikowano 13.03.2024

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.