Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Zdrowie psychiczne

Zdjęcie dłoni trzymających wydruk głowy na z sercem złożonym z puzzli

Mamy świadomość, że czasami trudno samemu poradzić sobie z problemami w domu, szkole, na uczelni. Czasami warto i trzeba skorzystać z pomocy specjalisty. Rozmowa może być dobrym początkiem, by zadbać o siebie, o swoje prawa i bezpieczeństwo. Dzwoniąc na numer telefonu zaufania możesz mieć pewność, że porozmawiasz ze specjalistą, który jest tam, by Cię wysłuchać. Możesz też czuć się bezpiecznie i anonimowo. Poniżej przedstawiamy listę telefonów zaufania i miejsc, do których możesz się zwrócić w razie potrzeby:

Ponadto wsparcia udzielają także ośrodki pomocy społecznej.

Opublikowano 13.03.2024

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.