Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

DLA SPONSORÓW

Zapraszamy do współpracy w ramach partnerstwa, sponsoringu, wolontariatu eksperckiego wszystkich tych, którzy chcą wspierać działania społeczne, edukacyjne, naukowe i kulturalne realizowane w duchu nauczania naszego patrona – Jana Pawła II.

Każdy z naszych projektów jest szczególny, poza profesjonalną, atrakcyjną formułą, niesie w sobie ładunek istotnych społecznie wartości.

Wspieramy rozwój młodzieży – naszych stypendystów. Tworzymy wystawy. Organizujemy festiwale muzyczne i interdyscyplinarne, debaty i seminaria. Do współtworzenia projektów zapraszamy osoby, firmy i instytucje, którym bliskie są wartości, jakie poprzez nasze działania przekazujemy i które chcą budować swoją pozycję rynkową w oparciu o nie.

Wioletta Milej Zdjęcie

 

Zapraszamy do kontaktu

Wioletta Milej
Starszy specjalista ds. komunikacji biznesowej
tel. +48 22 826 42 21, +48 515 240 128
e-mail wmilej@centrumjp2.pl

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.