Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

STYPENDIA

Stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II adresowane są do uczniów i studentów uczących się w Warszawie, którzy mimo trudnych warunków materialnych, zdrowotnych bądź rodzinnych mają dobre wyniki w nauce oraz osiągają sukcesy naukowe, artystyczne, sportowe lub angażują się w różnorodne działania społeczne. To inicjatywa, której początki sięgają 2005 roku.

UWAGA: Zanim skontaktujesz się z nami, zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami rekrutacji (poniżej) i sprawdź czy nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie w sekcji Najczęściej zadawane pytania.

Nabór wniosków o stypendia (edycja 2024/2025) prowadzony będzie:

  • dla uczniów – od 21 czerwca do 31 lipca 2024 r.
  • dla studentów – od 1 września do 10 października 2024 r.

Jesteś zainteresowany aplikowaniem o stypendium?

Dla Stypendystów:

Stypendia to nie tylko wsparcie finansowe, ale także autorski program edukacyjny, który umożliwia jego uczestnikom wszechstronny rozwój, zapewnia im możliwość realizowania własnych pomysłów, pobudza do podejmowania nowych wyzwań i stawiania sobie ambitnych celów.

Partnerzy kampanii stypendialnej

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.