Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

PoKolędzie JP2 – dołącz jako zespół kolędników

Włącz się do akcji PoKolędzie JP2! To projekt, którego główną ideą jest spotkanie z drugim człowiekiem, połączone z promowaniem tradycji. Dzięki wspólnemu kolędowaniu umacniamy poczucie solidarności społecznej. To działanie niesie radość i nadzieję, która w ostatnim czasie jest szczególnie ważna!

Jeśli grasz lub śpiewasz w zespole muzycznym, chórze, prowadzisz scholę, lubisz dzielić się swoim talentem i radością dołącz do projektu jako zespół kolędników.

Zgłoś za pomocą formularza zespół, w którym działasz lub który stworzysz na potrzeby akcji PoKolędzie JP2! Ustalcie terminy, w których możecie kolędować w ośrodku. Ważne, żeby były między 2 stycznia do 2 lutego 2024. Po zgłoszeniu znajdźcie czas na przygotowanie koncertu kolęd! Możecie przygotować własny repertuar, bądź skorzystać ze śpiewnika, który otrzymacie po zgłoszeniu. Przygotujcie koncert kolęd, nie zapominając o stworzeniu przestrzeni do zaśpiewania kilku utworów z podopiecznymi.

Skontaktujemy się z Tobą najpóźniej na początku grudnia, aby umówić spotkanie kolędowe oraz przekazać informacje organizacyjne.

Ze swojej strony zapewniamy:

  • organizację spotkania kolędowego w jednym z ośrodków o utrudnionym dostępnie do kultury, czyli łączymy zespół kolędników z placówką;
  • wolontariusza – ambasadora Pokoledzie JP2 – osobę,  która będzie w kontakcie z zespołem kolędującym i ośrodkiem i będzie wsparciem w trakcie wydarzenia;
  • śpiewniki, plakaty i inne materiały promocyjne dostępne w miejscu wydarzenia;

Kontakt:

KOORDYNATOR AKCJI

Jakub Siekierzyński
pokoledzie@centrumjp2.pl

Bogna Wojtkielewicz
pokoledziejp2@centrumjp2.pl

Pobierz

Opublikowano 18.11.2023

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.