Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

PoKolędzie JP2 – dołącz jako zespół kolędników

Włącz się do akcji PoKolędzie JP2! To projekt, którego główną ideą jest spotkanie z drugim człowiekiem, połączone z promowaniem tradycji. Dzięki wspólnemu kolędowaniu umacniamy poczucie solidarności społecznej. To działanie niesie radość i nadzieję, która w ostatnim czasie jest szczególnie ważna!

Jeśli grasz lub śpiewasz w zespole muzycznym, chórze, prowadzisz scholę, lubisz dzielić się swoim talentem i radością dołącz do projektu jako zespół kolędników.

Zgłoś za pomocą formularza zespół, w którym działasz lub który stworzysz na potrzeby akcji PoKolędzie JP2! Ustalcie terminy, w których możecie kolędować w ośrodku. Ważne, żeby były między 2 stycznia do 2 lutego 2024. Po zgłoszeniu znajdźcie czas na przygotowanie koncertu kolęd! Możecie przygotować własny repertuar, bądź skorzystać ze śpiewnika, który otrzymacie po zgłoszeniu. Przygotujcie koncert kolęd, nie zapominając o stworzeniu przestrzeni do zaśpiewania kilku utworów z podopiecznymi.

Skontaktujemy się z Tobą najpóźniej na początku grudnia, aby umówić spotkanie kolędowe oraz przekazać informacje organizacyjne.

Ze swojej strony zapewniamy:

  • organizację spotkania kolędowego w jednym z ośrodków o utrudnionym dostępnie do kultury, czyli łączymy zespół kolędników z placówką;
  • wolontariusza – ambasadora Pokoledzie JP2 – osobę,  która będzie w kontakcie z zespołem kolędującym i ośrodkiem i będzie wsparciem w trakcie wydarzenia;
  • śpiewniki, plakaty i inne materiały promocyjne dostępne w miejscu wydarzenia;

Kontakt:

KOORDYNATOR AKCJI

Jakub Siekierzyński
pokoledzie@centrumjp2.pl

Bogna Wojtkielewicz
pokoledziejp2@centrumjp2.pl

Pobierz

Opublikowano 18.11.2023

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.
21 czerwca rozpocznie się jubileuszowa rekrutacja do programu stypendialnego miasta stołecznego Warszawy imienia Jana Pawła II. To czas, by zebrać wszystkie niezbędne dokumenty.
Nasz Chór zdobył pierwsze miejsce w swojej kategorii podczas 43. Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.