Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Życzenia świąteczne

Niech ten nadchodzący czas Świąt będzie wytchnieniem,
niech wypełni się radością i wiarą, że to, co po nim, będzie dobre i piękne.

życzy
zespół Centrum Myśli Jana Pawła II

 

W projekcie wykorzystaliśmy fragment obrazu „Pokłon pasterzy” (ok. 1500 r.), autorstwa Francesco Marmitty, z kolekcji Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku.

Cytat pochodzi z homilii wygłoszonej przez Jana Pawła II podczas pasterki w Bazylice św. Piotra w nocy 25 grudnia 1997 r.

Pełny tekst homilii jest dostępny na portalu jp2online.pl: https://bit.ly/3mkZZoy

Opublikowano 23.12.2020

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online
Czym właściwie jest samotność? Jak się ją rozpoznaje? Czy z samotnością należy walczyć? Odpowiedzi między innymi na te pytania będą szukać eksperci i uczestnicy debaty oraz warsztatów

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.