Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Życzenia świąteczne

Niech ten nadchodzący czas Świąt będzie wytchnieniem,
niech wypełni się radością i wiarą, że to, co po nim, będzie dobre i piękne.

życzy
zespół Centrum Myśli Jana Pawła II

 

W projekcie wykorzystaliśmy fragment obrazu „Pokłon pasterzy” (ok. 1500 r.), autorstwa Francesco Marmitty, z kolekcji Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku.

Cytat pochodzi z homilii wygłoszonej przez Jana Pawła II podczas pasterki w Bazylice św. Piotra w nocy 25 grudnia 1997 r.

Pełny tekst homilii jest dostępny na portalu jp2online.pl: https://bit.ly/3mkZZoy

Opublikowano 23.12.2020

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.