Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Radosnego świętowania!

Grafika Jezusa z uniesioną błogosławiącą dłonią. w grafice wykorzystano fragment dzieła „Zmartwychwstanie Chrystusa” Pompeo Aquilano, XVI w.

Radosnego świętowania tajemnicy Wielkanocy, pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze przez wytrwałe podejmowanie codziennych zadań – życzy Zespół Centrum Myśli Jana Pawła II


*w grafice wykorzystano fragment dzieła „Zmartwychwstanie Chrystusa” Pompeo Aquilano, XVI w.

Opublikowano 30.03.2024

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Współczesne kino nie odwraca wzroku od problemów starości, choroby i śmierci, ale dalekie jest od religijnej perspektywy – diagnozuje Jakub Majmurek. Zapraszamy do lektury!

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.