Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Szkoła letnia w Żmiącej!

Centrum Myśli Jana Pawła II zaprasza studentów i doktorantów na Międzynarodową Szkołę Letnią „Prawda i pojednanie”, która odbędzie się od 24 do 30 sierpnia 2014 roku w Żmiącej koło Limanowej na Podbeskidziu Sądeckim.

Program szkoły będzie koncentrował się na rozumieniu relacji łączących religię i pojednanie oraz na kwestii budowania pokoju w tej części Europy.

Zajęcia będą prowadzić dr Martin Luteran (Bratysława), dr Michał Łuczewski, dr Paulina Bednarz-Łuczewska (Warszawa) i dr Oleh Kindii (Lwów).

Zgłoszenia (curriculum vitae i listy motywacyjne w języku angielskim) prosimy przesyłać do 15 lipca na adres awalas@centrumjp2.pl z tytułem ŻMIĄCA 2014.

Dodatkowe informacje o szkołach letnich w roku 2014 na stronie: Szkoły letnie.

Szkoła letnia odbędzie się w ramach programu Karski Seminar we współpracy z Muzeum Historii Polski.

Opublikowano 07.07.2014

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online
Czym właściwie jest samotność? Jak się ją rozpoznaje? Czy z samotnością należy walczyć? Odpowiedzi między innymi na te pytania będą szukać eksperci i uczestnicy debaty oraz warsztatów

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.