Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Szkoła letnia w Żmiącej!

Centrum Myśli Jana Pawła II zaprasza studentów i doktorantów na Międzynarodową Szkołę Letnią „Prawda i pojednanie”, która odbędzie się od 24 do 30 sierpnia 2014 roku w Żmiącej koło Limanowej na Podbeskidziu Sądeckim.

Program szkoły będzie koncentrował się na rozumieniu relacji łączących religię i pojednanie oraz na kwestii budowania pokoju w tej części Europy.

Zajęcia będą prowadzić dr Martin Luteran (Bratysława), dr Michał Łuczewski, dr Paulina Bednarz-Łuczewska (Warszawa) i dr Oleh Kindii (Lwów).

Zgłoszenia (curriculum vitae i listy motywacyjne w języku angielskim) prosimy przesyłać do 15 lipca na adres awalas@centrumjp2.pl z tytułem ŻMIĄCA 2014.

Dodatkowe informacje o szkołach letnich w roku 2014 na stronie: Szkoły letnie.

Szkoła letnia odbędzie się w ramach programu Karski Seminar we współpracy z Muzeum Historii Polski.

Opublikowano 07.07.2014

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.