Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Biuro Centrum Myśli Jana Pawła II zamknięte w dniach 15-16 października 2020

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w dniach 15 i 16 października 2020 r. Centrum Myśli Jana Pawła II pracuje zdalnie. W tych dniach biuro jest nieczynne.

Jednocześnie informujemy, że skrzynka podawcza dla kandydatów ubiegających się o stypendium m. st. Warszawy im. Jana Pawła II będzie w tych dniach dostępna na I piętrze w tradycyjnych godzinach, tj. 8.00-16.00.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami za pomocą e-maila i telefonu.

Opublikowano 14.10.2020

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online
Czym właściwie jest samotność? Jak się ją rozpoznaje? Czy z samotnością należy walczyć? Odpowiedzi między innymi na te pytania będą szukać eksperci i uczestnicy debaty oraz warsztatów

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.