Zespół


 

Michał Senk

Dyrektor

dyrektor@centrumjp2.pl

 

 

dr hab. Michał Łuczewski

Zastępca dyrektora

mluczewski@centrumjp2.pl

 

 

Monika Jakubczyk

Główna księgowa

mjakubczyk@centrumjp2.pl

 


Dział stypendialno-edukacyjny

Maria Jankowska

Kierownik Działu Stypendialno-Edukacyjnego

mjankowska@centrumjp2.pl

 

Małgorzata Łuczak

Starszy specjalista ds. projektów edukacyjnych

mluczak@centrumjp2.pl

 

Kinga Najkowska

Starszy specjalista ds. stypendiów

knajkowska@centrumjp2.pl

 

 

Katarzyna Osior-Szot

Koordynator wolontariatu /specjalista ds. projektów społecznych

kosior@centrumjp2.pl

Justyna Słowińska-Zarymbska

Specjalista ds. projektów edukacyjnych

jslowinska@centrumjp2.pl

 


Instytut Badań Naukowych

dr Dominika Żukowska-Gardzińska

Kierownik Instytutu Badań Naukowych

dzukowska@centrumjp2.pl

 

 

dr hab. Paweł Skibiński

Senior Fellow (Główny specjalista ds. naukowych)

pskibinski@centrumjp2.pl

 

 

Teresa Mazan

Specjalista ds. badań naukowych

tmazan@centrumjp2.pl

 

dr Bartosz Wieczorek

Specjalista ds. badań naukowych

bwieczorek@centrumjp2.pl

 

Alina Piekarz

Specjalista ds. organizacji i obsługi projektów naukowych

apiekarz@centrumjp2.pl

 

Marzena Zielonka

Specjalista ds. współpracy międzynarodowej

mzielonka@centrumjp2.pl

 

Bogdan Sadowski

Główny specjalista ds. programowych

bsadowski@centrumjp2.pl

 

Jonathan Price

Współpracownik

jprice@centrumjp2.pl

 

 


Dział Zasobów Cyfrowych

Anna Olesiak

Kierownik Działu Zasobów Cyfrowych

aolesiak@centrumjp2.pl

Barbara Stefańska

Specjalista ds. informacji naukowej

bstefanska@centrumjp2.pl

Piotr Strasz

Starszy specjalista ds. projektów cyfrowych

pstrasz@centrumjp2.pl

 


Chór Centrum Myśli Jana Pawła II

Jan Krutul

Dyrygent / Manager Chóru Centrum Myśli Jana Pawła II

jkrutul@centrumjp2.pl

 


Dział Upowszechniania

Szymon Pulcyn

Kierownik Działu Upowszechniania

spulcyn@centrumjp2.pl

 

 

Marcin Nowak

Starszy specjalista ds. organizacji imprez kulturalnych

mnowak@centrumjp2.pl

 

 

Grzegorz Kaska

Specjalista ds. organizacji imprez kulturalnych i edukacji

gkaska@centrumjp2.pl

 

 

Maciej Omylak

Specjalista ds. produkcji wydarzeń kulturalnych

momylak@centrumjp2.pl

Magdalena Hetman

Specjalista ds. produkcji koncertów

mhetman@centrumjp2.pl

 

 


Dział Komunikacji

Joanna Korzeniewska

Kierownik Działu Komunikacji / Rzecznik prasowy

jkorzeniewska@centrumjp2.pl

 

 

Paweł Bysko

Zastępca Kierownika Działu Komunikacji

pbysko@centrumjp2.pl

 

 

Karolina Ben-Bujanowicz

Specjalista ds. marki

kben@centrumjp2.pl

 

Karolina Podlewska

Specjalista ds. mediów społecznościowych i komunikacji wewnętrznej

kpodlewska@centrumjp2.pl

 

Karol Grabiec

Współpracownik
Ekspert ds. fundraisingu

kgrabiec@centrumjp2.pl


Dział Administracji

Agata Stepańczuk

Kierownik Działu Administracji

astepanczuk@centrumjp2.pl

 

 

Ewelina Kamińska

Specjalista ds. administracji

ekaminska@centrumjp2.pl

 

 

Magda Kędziera

Specjalista ds. administracji
Inspektor ochrony danych

mkedziera@centrumjp2.pl

 

 

Sylwia Paździerska

Specjalista ds. administracji

spazdzierska@centrumjp2.pl

Justyna Żmijewska

Specjalista ds. administracji

jzmijewska@centrumjp2.pl

 


Dział Finansowo-Księgowy

Urszula Rastawiecka

Specjalista ds. księgowości

urastawiecka@centrumjp2.pl

 

Agnieszka Kwiatkowska

Specjalista ds. księgowości

akwiatkowska@centrumjp2.pl

 

Łucja Konopka

Główny specjalista ds. organizacyjnych i finansowych

lkonopka@centrumjp2.pl

 

 


Kadry i płace

Elżbieta Kucka

Specjalista ds. kadr i płac

ekucka@centrumjp2.pl

 


IT

Tomasz Romanowski

Specjalista ds. IT

tromanowski@centrumjp2.pl