Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

PoKolędzie JP2 – dołącz jako zespół kolędników

Grafika akcji "PoKolędzie" z napisem "Dołącz jako zespół kolędników".

Włącz się do akcji PoKolędzie JP2! To projekt, którego główną ideą jest spotkanie z drugim człowiekiem, połączone z promowaniem tradycji. Dzięki wspólnemu kolędowaniu umacniamy poczucie solidarności społecznej. To działanie niesie radość i nadzieję, która w ostatnim czasie jest szczególnie ważna!

Jeśli grasz lub śpiewasz w zespole muzycznym, chórze, prowadzisz scholę, lubisz dzielić się swoim talentem i radością dołącz do projektu jako zespół kolędników.

Zgłoś za pomocą formularza zespół, w którym działasz lub który stworzysz na potrzeby akcji PoKolędzie JP2! Ustalcie terminy, w których możecie kolędować w ośrodku. Ważne, żeby były między 3 a 31 stycznia 2023 roku. Po zgłoszeniu znajdźcie czas na przygotowanie koncertu kolęd! Możecie przygotować własny repertuar, bądź skorzystać ze śpiewnika, który otrzymacie po zgłoszeniu. Przygotujcie koncert kolęd, nie zapominając o stworzeniu przestrzeni do zaśpiewania kilku utworów z podopiecznymi.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Skontaktujemy się z Tobą najpóźniej na początku grudnia, aby umówić spotkanie kolędowe oraz przekazać informacje organizacyjne.

Ze swojej strony zapewniamy:

  • organizację spotkania kolędowego w jednym z ośrodków o utrudnionym dostępnie do kultury, czyli łączymy zespół kolędników z placówką;
  • wolontariusza – ambasadora Pokoledzie JP2 – osobę,  która będzie w kontakcie z zespołem kolędującym i ośrodkiem i będzie wsparciem w trakcie wydarzenia;
  • śpiewnik oraz prezentację z kolędami w wersji elektronicznej;
  • śpiewniki, plakaty i inne materiały promocyjne dostępne w miejscu wydarzenia;
  • organizację platformy (Zoom) w przypadku kolędowania online oraz możliwość udostępnienia mikrofonów.

Monitorujemy aktualne obostrzenia i elastycznie dostosujemy formułę spotkań kolędowych do nich.


Materiały do pobrania:Kontakt:


KOORDYNATOR AKCJI

Jakub Siekierzyński
pokoledzie@centrumjp2.pl

OŚRODKI I CHÓRY

Tomasz Romanowski
pokoledzie@centrumjp2.pl
515069493

Opublikowano 02.11.2022

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Przed nami kolejne wydarzenia w ramach Festiwalu Nowe Epifanie, czyli spektakle teatralne, koncerty i pokazy filmowe. Rozpoczynamy także cykl wydarzeń: „Samotność – wolność czy więzienie?”
Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.