Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

PoKolędzie JP2 – dołącz jako zespół kolędników

Grafika akcji "PoKolędzie" z napisem "Dołącz jako zespół kolędników".

Włącz się do akcji PoKolędzie JP2! To projekt, którego główną ideą jest spotkanie z drugim człowiekiem, połączone z promowaniem tradycji. Dzięki wspólnemu kolędowaniu umacniamy poczucie solidarności społecznej. To działanie niesie radość i nadzieję, która w ostatnim czasie jest szczególnie ważna!

Jeśli grasz lub śpiewasz w zespole muzycznym, chórze, prowadzisz scholę, lubisz dzielić się swoim talentem i radością dołącz do projektu jako zespół kolędników.

Zgłoś za pomocą formularza zespół, w którym działasz lub który stworzysz na potrzeby akcji PoKolędzie JP2! Ustalcie terminy, w których możecie kolędować w ośrodku. Ważne, żeby były między 3 a 31 stycznia 2023 roku. Po zgłoszeniu znajdźcie czas na przygotowanie koncertu kolęd! Możecie przygotować własny repertuar, bądź skorzystać ze śpiewnika, który otrzymacie po zgłoszeniu. Przygotujcie koncert kolęd, nie zapominając o stworzeniu przestrzeni do zaśpiewania kilku utworów z podopiecznymi.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Skontaktujemy się z Tobą najpóźniej na początku grudnia, aby umówić spotkanie kolędowe oraz przekazać informacje organizacyjne.

Ze swojej strony zapewniamy:

  • organizację spotkania kolędowego w jednym z ośrodków o utrudnionym dostępnie do kultury, czyli łączymy zespół kolędników z placówką;
  • wolontariusza – ambasadora Pokoledzie JP2 – osobę,  która będzie w kontakcie z zespołem kolędującym i ośrodkiem i będzie wsparciem w trakcie wydarzenia;
  • śpiewnik oraz prezentację z kolędami w wersji elektronicznej;
  • śpiewniki, plakaty i inne materiały promocyjne dostępne w miejscu wydarzenia;
  • organizację platformy (Zoom) w przypadku kolędowania online oraz możliwość udostępnienia mikrofonów.

Monitorujemy aktualne obostrzenia i elastycznie dostosujemy formułę spotkań kolędowych do nich.


Materiały do pobrania:Kontakt:


KOORDYNATOR AKCJI

Jakub Siekierzyński
pokoledzie@centrumjp2.pl

OŚRODKI I CHÓRY

Tomasz Romanowski
pokoledzie@centrumjp2.pl
515069493

Opublikowano 02.11.2022

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.
Już 10 lipca rusza III edycja Letniego Przeglądu Filmowego Pod Wspólnym Niebem, który potrwa do 4 września.
Oddajemy w Wasze ręce pierwszy numer magazynu „Myśl w Centrum”, nowego pisma społeczno-kulturalnego.
Premiera magazynu „Myśl w Centrum”, oraz ostatnia debata i warsztaty projektu „Porozmawiajmy o człowieku” pt. „Nagość – piękno czy wstyd?”. Zobaczcie czerwcowy program Centrum.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.