Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Ostatni dzień przyjmowania wniosków na stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II

UWAGA!

Dziś (11.10.2021) jest ostatni możliwy dzień na złożenie wniosku o stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II (decyduje data wpływu). Informujemy wszystkich studentów, którzy zamierzają dziś złożyć wniosek, że biuro Centrum Myśli Jana Pawła II jest czynne do godz. 16.00. Po tym czasie złożenie wniosku jest możliwe wyłącznie drogą elektroniczną (zgodnie z zasadami opisanymi na stronie www.stypendiajp2.pl) i bez możliwości kontaktu z działem stypendialno-edukacyjnym. Czekając więc do popołudnia czy wieczoru ze złożeniem wniosku robią to Państwo na własną odpowiedzialność.

Opublikowano 11.10.2021

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.