Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Ostatni dzień przyjmowania wniosków na stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II

UWAGA!

Dziś (11.10.2021) jest ostatni możliwy dzień na złożenie wniosku o stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II (decyduje data wpływu). Informujemy wszystkich studentów, którzy zamierzają dziś złożyć wniosek, że biuro Centrum Myśli Jana Pawła II jest czynne do godz. 16.00. Po tym czasie złożenie wniosku jest możliwe wyłącznie drogą elektroniczną (zgodnie z zasadami opisanymi na stronie www.stypendiajp2.pl) i bez możliwości kontaktu z działem stypendialno-edukacyjnym. Czekając więc do popołudnia czy wieczoru ze złożeniem wniosku robią to Państwo na własną odpowiedzialność.

Opublikowano 11.10.2021

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.