Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Obchody rocznicy – kwesta

Według wstępnych danych 16.500 złotych zebrano dla Fundacji Żyć z choroba Parkinsona w czasie obchodów 2. rocznicy śmierci Jana Pawła II. Przez dwa dni, 1 i 2 kwietnia warszawiacy, którzy przyszli na pl. Piłsudskiego oddać hołd Janowi Pawłowi II mogli wesprzeć fundację. Każdy z donatorów otrzymał jako podziękowanie znicz.

Głównym zadaniem Fundacji jest wyzwalanie aktywności w środowisku osób z chorobą Parkinsona poprzez rozwijanie grup samopomocowych i stowarzyszeń regionalnych. Pozwala to na zorganizowanie pomocy chorym, usprawnienie przepływu informacji, lepszej współpracy z lekarzami, korzystanie ze światowych osiągnięć w leczeniu choroby Parkinsona.

Opublikowano 12.02.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.