Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Obchody rocznicy – kwesta

Według wstępnych danych 16.500 złotych zebrano dla Fundacji Żyć z choroba Parkinsona w czasie obchodów 2. rocznicy śmierci Jana Pawła II. Przez dwa dni, 1 i 2 kwietnia warszawiacy, którzy przyszli na pl. Piłsudskiego oddać hołd Janowi Pawłowi II mogli wesprzeć fundację. Każdy z donatorów otrzymał jako podziękowanie znicz.

Głównym zadaniem Fundacji jest wyzwalanie aktywności w środowisku osób z chorobą Parkinsona poprzez rozwijanie grup samopomocowych i stowarzyszeń regionalnych. Pozwala to na zorganizowanie pomocy chorym, usprawnienie przepływu informacji, lepszej współpracy z lekarzami, korzystanie ze światowych osiągnięć w leczeniu choroby Parkinsona.

Opublikowano 12.02.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Chór został szczególnie doceniony przez jurorów za wykonanie klasycznego repertuaru cerkiewnego.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.