Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Mateusz Szutko

Lider grupy „Domy dziecka”

Jestem studentem matematyki na Uniwersytecie Warszawskim i liderem grupy “Domy dziecka”, byłem stypendystą Centrum Myśli Jana Pawła II. Pochodzę z małej wioski w okolicach Białej Podlaskiej. W wolnych chwilach lubię żonglować i dzielić się z innymi tą pasją. Moja ulubiona gra planszowa to Monopoly, w którą nie raz przegrałem z podopiecznymi domu dziecka, który odwiedzam.

e-mail: inkubator.domydziecka@centrumjp2.pl

Opublikowano 13.04.2018

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online
Czym właściwie jest samotność? Jak się ją rozpoznaje? Czy z samotnością należy walczyć? Odpowiedzi między innymi na te pytania będą szukać eksperci i uczestnicy debaty oraz warsztatów

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.