Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Listy stypendialne (studenci)

Poniżej znajduje się lista studentów, którzy otrzymali Stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II na okres stypendialny od 1 października do 31 grudnia 2013 r.

Wszyscy stypendyści zobowiązani są do wypełnienia Oświadczenia Stypendysty i dostarczenia do 15 listopada 2013 roku osobiście lub pocztą (liczy się data wpływu) do kancelarii Centrum Myśli Jana Pawła II, ul. Foksal 11, I piętro. Niezłożenie oświadczenia w terminie spowoduje zawieszenie wypłacania stypendium.

 

Listy stypendialne:

Przypominamy jednocześnie o możliwości złożenia wniosku o przedłużenie stypendium na okres styczeń – czerwiec 2014 r. Wydrukowany i podpisany wniosek należy złożyć do 30 listopada 2013 r. Wnioski o przedłużenie stypendium dostępne będę są pod adresem: https://formularze.centrumjp2.pl/

Gratulujemy!

 ZAŁĄCZNIKI

Opublikowano 07.11.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.
Rekrutacja
Dołącz do naszego zespołu!
Wykład wybitnej prof. Chantal Delsol, debata pt. „Zaufanie – siła czy słabość?” oraz Warszawska Noc Muzeów. Zobaczcie majowy program centrum
Warszawska Noc Muzeów, jest jednym z największych wydarzeń tego typu w Polsce. Co roku bierze w niej udział ponad 230 instytucji, dołącz i Ty!

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.