Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

„Kuźnia” w Mieście Miłosierdzia

Jak wszyscy wiemy, w ostatnim dniu maja na Placu Teatralnym odbyła się wielka impreza pod nazwą Miasto Miłosierdzia. W jego organizację włączyła się aktywnie nasza „Kuźnia”. Przecież w każdym mieście kowale mają swój warsztat. Był to więc prawdziwy egzamin organizacyjny. Mieliśmy zagospodarować własny namiot – stoisko.

Dlatego od samego rana w Mieście słychać było uderzenia młota, które śwadczyło o tym, że „Kuźnia” żyje. Nie było to wykuwanie podków. Każdy, kto zawitał do naszego namiotu mógł jednak wybić sobie okolicznościową monetę z logo Miasta Miłosierdzia. W zamian trzeba było wrzucić pieniążek do skarbonki i na specjalnej karcie oddać głos na organizację, która najlepiej zaprezentowała się na imprezie. Zwycięska organizacja otrzymała całą pulę złożoną w skarbonce.

Bicie monet przykuwało uwagę wielu przechodniów. Poza tym mogli oni również zapoznać się z programem „Razem łatwiej wolontariat”, a także stworzyć razem z nami „wzorowego wolontariusza”. Słowem – wielka promocja wolontariatu.

„Kuźnia” w Mieście Miłosierdzia spełniła swój cel – była jednym z najbardziej żywych i ciekawych stoisk. „Kuźniowicze” również nie zawiedli – byli prawdziwmi współorganizatorami naszego przedsięwzięcia.

[nggallery id=70]

Opublikowano 22.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasz Chór wrócił z pierwszą nagrodę w swojej z Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.