Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Konstruktorzy codzienności

Podczas spotkań będziemy wspólnie zastanawiać się nad tym, jakie elementy składają się na wielki i ważny projekt pod nazwą ŻYCIE. Będziemy odkrywać te czynniki, które nas kształtują (nasze małe ojczyzny, ludzie, których uważamy za autorytety), przyjrzymy się również wyzwaniom, które przed nami stoją (odpowiedzialność za innych, wybór szkoły i kierunku rozwoju talentów). Choć na zajęciach będzie trochę okazji do pracy umysłowej, nie zabraknie jednak zabaw na świeżym powietrzu i aktywności fizycznej. W końcu prawdziwy konstruktor powinien się rozwijać na wielu płaszczyznach!

W ramach projektu planujemy przeprowadzić 6 spotkań warsztatowych.  Kolejne spotkania odbywać się będą w wybrane soboty miesiąca: 18 stycznia, 1 lutego, 29 lutego, 21 marca, 18 kwietnia, 6 czerwca.

Opublikowano 22.01.2020

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online
Czym właściwie jest samotność? Jak się ją rozpoznaje? Czy z samotnością należy walczyć? Odpowiedzi między innymi na te pytania będą szukać eksperci i uczestnicy debaty oraz warsztatów

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.