Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Konstruktorzy codzienności

Podczas spotkań będziemy wspólnie zastanawiać się nad tym, jakie elementy składają się na wielki i ważny projekt pod nazwą ŻYCIE. Będziemy odkrywać te czynniki, które nas kształtują (nasze małe ojczyzny, ludzie, których uważamy za autorytety), przyjrzymy się również wyzwaniom, które przed nami stoją (odpowiedzialność za innych, wybór szkoły i kierunku rozwoju talentów). Choć na zajęciach będzie trochę okazji do pracy umysłowej, nie zabraknie jednak zabaw na świeżym powietrzu i aktywności fizycznej. W końcu prawdziwy konstruktor powinien się rozwijać na wielu płaszczyznach!

W ramach projektu planujemy przeprowadzić 6 spotkań warsztatowych.  Kolejne spotkania odbywać się będą w wybrane soboty miesiąca: 18 stycznia, 1 lutego, 29 lutego, 21 marca, 18 kwietnia, 6 czerwca.

Opublikowano 22.01.2020

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.
Już 10 lipca rusza III edycja Letniego Przeglądu Filmowego Pod Wspólnym Niebem, który potrwa do 4 września.
Oddajemy w Wasze ręce pierwszy numer magazynu „Myśl w Centrum”, nowego pisma społeczno-kulturalnego.
Premiera magazynu „Myśl w Centrum”, oraz ostatnia debata i warsztaty projektu „Porozmawiajmy o człowieku” pt. „Nagość – piękno czy wstyd?”. Zobaczcie czerwcowy program Centrum.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.