Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Koncerty kolędowe Chóru Pokolenia JP2

Okres kolędowania dobiega w Polsce końca, a wraz z nim kończy się czas śpiewania kolęd przez nasz Chór. W tym roku mieliśmy przyjemność wystąpić z repertuarem świątecznym podczas styczniowej Mszy Pokolenia JP2 w Akademickim Kościele św. Anny.


Udało nam się też spotkać z pensjonariuszami Domu Pomocy Społecznej przy ul. Wójtowskiej w Warszawie, gdzie koncert Chóru przerodził się we wspólne kolędowanie w niezwykłej, rodzinnej atmosferze. Ostatni tegoroczny koncert kolęd odbył się w niedzielę – 28 stycznia – w bemowskim Kościele Matki Bożej Królowej Aniołów i został ciepło przyjęty przez zgromadzoną w świątyni publiczność.

 

Opublikowano 29.01.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Przed nami kolejne wydarzenia w ramach Festiwalu Nowe Epifanie, czyli spektakle teatralne, koncerty i pokazy filmowe. Rozpoczynamy także cykl wydarzeń: „Samotność – wolność czy więzienie?”
Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.