Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Komunikat – 22 lipca

Szanowni Państwo,

informujemy, że 22 lipca (środa) w godzinach 8.00-14.00 Centrum Myśli Jana Pawła II będzie zamknięte.

Skrzynka podawcza do składania wniosków stypendialnych będzie dostępna tego dnia w godzinach 14.00-17.00. Szczegółowe informacje jak złożyć wniosek dostępne są na stronie Krok po kroku.

Za niedogodności przepraszamy.

Opublikowano 21.07.2020

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Prawa człowieka powinny być nie tylko gwarantowane przez państwo, ale wynikać z potrzeby każdego z nas. A co w sytuacji, kiedy w społeczeństwie zabraknie dojrzałości i kompetencji moralnych?
O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.