Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

JP2 – wiem i znam: drugie spotkanie

W sobotę 6 stycznia po raz drugi uczestnicy i opiekunowie konkursu JP2 – wiem i znam spotkali się w Szkole Przymierza Rodzin na Ursynowie.


Tym razem – pod kompetentnym i czujnym okiem p. Julity Gredeckiej, nauczycielki historii – zastanawialiśmy się nad przesłaniem III i IV pielgrzymki Jana Pawła II do Polski. Uważnie czytaliśmy, analizowaliśmy i dyskutowaliśmy notatki prasowe z okresu omawianych wizyt Ojca ¦więtego, by potem stworzyć swoje „minigazetki”. Atrakcją spotkania było też wspólne śpiewanie z gitarzystą zespołu Wolna Grupa Bukowina.

Cieszymy się, że tym razem było nas więcej! Na następne spotkanie zapraszamy 17 lutego. Tym razem jednak nie odbędzie się ono w Szkole Przymierza Rodzin. O miejscu spotkania poinformujemy uczestników już wkrótce pocztą elektroniczną.

Do zobaczenia!

 

Opublikowano 09.01.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online
Czym właściwie jest samotność? Jak się ją rozpoznaje? Czy z samotnością należy walczyć? Odpowiedzi między innymi na te pytania będą szukać eksperci i uczestnicy debaty oraz warsztatów

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.