Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

JP2 – wiem i znam: drugie spotkanie

W sobotę 6 stycznia po raz drugi uczestnicy i opiekunowie konkursu JP2 – wiem i znam spotkali się w Szkole Przymierza Rodzin na Ursynowie.


Tym razem – pod kompetentnym i czujnym okiem p. Julity Gredeckiej, nauczycielki historii – zastanawialiśmy się nad przesłaniem III i IV pielgrzymki Jana Pawła II do Polski. Uważnie czytaliśmy, analizowaliśmy i dyskutowaliśmy notatki prasowe z okresu omawianych wizyt Ojca ¦więtego, by potem stworzyć swoje „minigazetki”. Atrakcją spotkania było też wspólne śpiewanie z gitarzystą zespołu Wolna Grupa Bukowina.

Cieszymy się, że tym razem było nas więcej! Na następne spotkanie zapraszamy 17 lutego. Tym razem jednak nie odbędzie się ono w Szkole Przymierza Rodzin. O miejscu spotkania poinformujemy uczestników już wkrótce pocztą elektroniczną.

Do zobaczenia!

 

Opublikowano 09.01.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Już 10 lipca rusza III edycja Letniego Przeglądu Filmowego Pod Wspólnym Niebem, który potrwa do 4 września.
Oddajemy w Wasze ręce pierwszy numer magazynu „Myśl w Centrum”, nowego pisma społeczno-kulturalnego.
Premiera magazynu „Myśl w Centrum”, oraz ostatnia debata i warsztaty projektu „Porozmawiajmy o człowieku” pt. „Nagość – piękno czy wstyd?”. Zobaczcie czerwcowy program Centrum.
Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.