Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Jakem posłańców śladem pojechałem

Zapraszamy na przedstawienie teatralne w wykonaniu Stypendystów z grupy „Teatr Nasz”, wspólne śpiewanie kolęd i przygotowywanie ozdób choinkowych. 

…Święta Bożego Narodzenia to droga. Droga Mędrców do żłóbka, droga Dzieciątka do naszych serc i umysłów, w końcu droga w głąb samego siebie.
W drodze do wigilijnego, rodzinnego stołu w pociągu spotykają się ludzie. Ludzie weseli, smutni, zadumani, dziwni, naiwni, rozgoryczeni, pogodni, ciepli. Towarzysząc im w ich podróży poznajemy ich kondycję duchową, pochodzenie oraz cel ich podróży. Ta podróż staje się pretekstem do rozważania duchowości współczesnego człowieka.
Każdy podróżnych staje się posłańcem głoszącym na swój sposób Dobrą Nowinę o Cudzie Bożego Narodzenia…

Centrum Myśli Jana Pawła II oraz Grupa Teatr Nasz mają zaszczyt zaprosić stypendystów m.st. Warszawy im. Jana Pawła II na Kolędowanie z Wujkiem – „Jakem posłańców śladem pojechałem”.

W programie: przedstawienie teatralne, wspólne kolędowanie, przygotowywanie ozdób choinkowych oraz słodko-herbaciany stół.

Data: 19 grudnia

Godzina: 18.00

Miejsce: Centrum Myśli Jana Pawła II przy ul. Foksal 11 (1Piętro).

 

 

Bardzo prosimy aby na spotkanie przynieść:
– instrumenty na których gracie lub wszego rodzaju przeszkadzajki, tak żeby móc wspólnie pograć i pośpiewać kolędy
– coś słodkiego albo owocowego do umilenia wieczoru
– dobry humor i uśmiech.

Zapewniamy ciepłą herbatę i dobrą atmosferę!

Prosimy o potwierdzenie przybycia do 15 grudnia b.r. poprzez wypełnienie ankiety zgłoszeniowej:
https://docs.google.com/forms/d/1HCC-VCUyADf7RvGJK-rolrVTuPnkoi0D7DZPtiFNpyA/viewform

Opublikowano 18.12.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online
Czym właściwie jest samotność? Jak się ją rozpoznaje? Czy z samotnością należy walczyć? Odpowiedzi między innymi na te pytania będą szukać eksperci i uczestnicy debaty oraz warsztatów

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.