Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Eksperci o Janie Pawle II

W związku z 100. rocznicą urodzin Karola Wojtyły poprosiliśmy o komentarz trzech wybitnych znawców myśli Jana Pawła II: Bernarda Lecomte’a – francuskiego pisarza, dziennikarza i wydawcę, autora biografii Jana Pawła II pt. „Pasterz”, George’a Weigela – amerykańskiego pisarza, autora „Świadka nadziei”  – najlepiej sprzedającej się biografii papieża Jana Pawła II, oraz prof. Rocco Buttiglione – włoskiego filozofa i polityka.

Zobaczmy, co chcieli nam przekazać:    

Opublikowano 18.05.2020

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.