Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Droga Miłosierdzia

Prezentowany poniżej materiał filmowy „Droga Miłosierdzia” powstał w powiązaniu z projektem „Miasto Miłosierdzia”. Film, bedący kompilacją wypowiedzi osób blisko związanych z Janem Pawłem II, przedstawia Wojtyłę – Papieża jako człowieka dobroczynnego, który z radością pomagał innym.

 

Materiał filmowy powstał w Mediatece Centrum Myśli Jana Pawła II. Wszystkie wypowiedzi świadków życia i pontyfikatu Papieża pochodzą z Mediateki.

 

[flowplayer src=’/wp-content/uploads/2013/02/drogamilosierdziabezbembinowa.flv’ splash=’/wp-content/uploads/2013/01/zaslepka_jp2.jpg’]

 

Miasto Miłosierdzia to festiwal dobroczynności i filantropii, który odbył się 31 maja 2008 r. na placu Teatralnym w Warszawie. Swoją działalność przedstawiało ponad 70 organizacji zajmujących się szeroko pojętą działalnością społeczną na placu zaaranżowanym na kształt miasteczka – z kinem, restauracją, galerią i klubem muzycznym.

 

Zobacz więcej: „Miasto Miłosierdzia”.

 

Opublikowano 04.11.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.