Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Droga Miłosierdzia

Prezentowany poniżej materiał filmowy „Droga Miłosierdzia” powstał w powiązaniu z projektem „Miasto Miłosierdzia”. Film, bedący kompilacją wypowiedzi osób blisko związanych z Janem Pawłem II, przedstawia Wojtyłę – Papieża jako człowieka dobroczynnego, który z radością pomagał innym.

 

Materiał filmowy powstał w Mediatece Centrum Myśli Jana Pawła II. Wszystkie wypowiedzi świadków życia i pontyfikatu Papieża pochodzą z Mediateki.

 

[flowplayer src=’/wp-content/uploads/2013/02/drogamilosierdziabezbembinowa.flv’ splash=’/wp-content/uploads/2013/01/zaslepka_jp2.jpg’]

 

Miasto Miłosierdzia to festiwal dobroczynności i filantropii, który odbył się 31 maja 2008 r. na placu Teatralnym w Warszawie. Swoją działalność przedstawiało ponad 70 organizacji zajmujących się szeroko pojętą działalnością społeczną na placu zaaranżowanym na kształt miasteczka – z kinem, restauracją, galerią i klubem muzycznym.

 

Zobacz więcej: „Miasto Miłosierdzia”.

 

Opublikowano 04.11.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.