Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Zwycięzcy konkursu „Labirynt. Wybieraj dobrze”

W konkursie „Wybieraj dobrze” należało nakręcić film telefonem komórkowym lub zrobić plakat na temat dobrych wyborów. Oto lista zwycięzców.


 

 

1.    Film

I miejsce – Filip Denis i Kacper Kokoszka za film „Labirynt – wybieraj dobrze”
Za spójność przekazu i umiejętność budowania narracji
 
Wyróżnienie – Rafał Chwalczuk i Jan Bielecki za film „Rozsądne decyzje”
Za montaż i dynamikę
 
Nagroda publiczności – Mikołaj Karwan-Jastrzębski i Hubert Kowalczys za film „Wybieraj dobrze”
Za pomysłowość, kreatywne podejście, oryginalność pokazania tematu
 
2.    Plakat

I miejsce – Michał Przybysz
 
Wyróżnienie – Anna Zdanowicz i Julia Kołakowska
 
Uroczyste wręczenie nagród, na które zostaną zaproszeni zwycięzcy, odbędzie się 17 kwietnia o godz. 17.00 w Centrum Myśli Jana Pawła II. Będziemy się z Wami kontaktować w tej sprawie.

Opublikowano 11.04.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.