Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Złość może być dobrą przewodniczką

Podcast „Słuchając drogi”

Grafika z napisem Złość może być dobrą przewodniczką. oraz zdjęciem Ewy Tyralik

Często patrzymy na złość widząc wyłącznie jej objawy. Zdarza się, że staramy się ją zagłuszyć. A już na pewno, trudno nam o niej rozmawiać. Złość rodzicielska, na przykład, bywa tematem tabu. Tymczasem warto zastanowić się, czym jest, skąd się bierze i co może powiedzieć o nas samych. Np. to, że nie potrafimy zadbać o nasze podstawowe potrzeby. Bo złość potrafi przybliżyć nas do prawdy o sobie.

W naszym najnowszym odcinku podcastu „Słuchając drogi” zapraszamy na rozmowę z Ewą Tyralik, psychoterapeutką, autorką książki „Uwaga złość”.


Zapraszamy do rozmowy. Dołącz do grupy ludzi ciekawych świata i drugiego człowieka – https://www.facebook.com/groups/sluchajacdrogi    

Jeżeli macie uwagi, pytania albo pomysły na kolejne audycje, zapraszamy do kontaktu: mnowak@centrumjp2.pl

Posłuchaj

Opublikowano 28.03.2024

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.