Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wyprawa na lody z pacjentami hospicjum

Wolontariusze Inkubatora Miłosierdzia wiedzą, że pozornie zwykłe rzeczy mogą przynieść najwięcej radości. Dlatego też postanowili umilić czas podopiecznym Hospicjum Archidiecezji Warszawskiej, zapraszając ich na lody i spacer po Krakowskim Przedmieściu.


 

 

 

 

Więcej: http://www.centrumjp2.pl/?p=2453
 

Opublikowano 30.06.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasz Chór wrócił z pierwszą nagrodę w swojej z Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.