Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wyprawa na lody z pacjentami hospicjum

Wolontariusze Inkubatora Miłosierdzia wiedzą, że pozornie zwykłe rzeczy mogą przynieść najwięcej radości. Dlatego też postanowili umilić czas podopiecznym Hospicjum Archidiecezji Warszawskiej, zapraszając ich na lody i spacer po Krakowskim Przedmieściu.


 

 

 

 

Więcej: http://www.centrumjp2.pl/?p=2453
 

Opublikowano 30.06.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.