Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wyniki rekrutacji studentów – stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II 2020/2021

Informujemy, że znamy już tegorocznych stypendystów m.st. Warszawy im. Jana Pawła II spośród studentów warszawskich uczelni. Serdecznie gratulujemy laureatom!

Poniżej zamieszczamy listy stypendystów:

Wszyscy Stypendyści otrzymają na adres e-mail podany we wniosku wiadomość z informacją o wysokości przyznanego stypendium oraz prośbą o podanie danych niezbędnych do realizacji wypłat.

Ze względu na pogarszającą się sytuację epidemiczną wszystkie dotychczas nieodebrane dokumenty dołączone do wniosków sukcesywnie zostaną wysłane pocztą (listem poleconym z potwierdzeniem odbioru). Nie ma już możliwości odbioru dokumentów osobiście.

Opublikowano 08.12.2020

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online
Czym właściwie jest samotność? Jak się ją rozpoznaje? Czy z samotnością należy walczyć? Odpowiedzi między innymi na te pytania będą szukać eksperci i uczestnicy debaty oraz warsztatów

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.