Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wyjątkowe prezenty świąteczne w naszym sklepie!

Szukasz ciekawych i wartościowych prezentów? Zapraszamy do naszego sklepu internetowego! Oprócz książek, znajdziesz tu m.in. wyjątkową płytę kolędową Chóru Centrum Myśli Jana Pawła II oraz unikatowy kalendarz na 2013 rok, z cytatami papieskimi na każdy dzień. Promocja trwa!


 

Opis kalendarza:

Kalendarz 2013, dzienny,  4 rodzaje , 3 kolory, Jeden dzień na jednej stronie, cytaty z Jana Pawła II na każdy dzień, czytania mszalne na każdy dzień, imieniny, miejsce na notatki, terminarz, skrócone kalendarium bieżącego miesiąca, luksusowy papier chamois, tasiemka, kapitałka, perforowane rogi kartek, zaokrąglony grzbiet, druk wnętrza w dwóch kolorach, okładka z lakierem UV.

 

Szczegóły: sklep.centrumjp2.pl/pl/p/Kalendarz-terminarz-2013granatowy-B6/43

Opublikowano 14.12.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Wykorzystajcie nadchodzący czas na zapoznanie się z kryteriami przyznawania stypendiów. W tym miesiącu zapraszamy także na koncert naszego Chóru, wykłady oraz Dzień Stypendysty.
Poznawaj kino na leżakach i z międzykulturowej perspektywy! To unikalny w warszawskiej przestrzeni projekt integracji międzykulturowej poprzez sztukę filmową.
Festiwal Muzyka Pokoju Muzyka Wiary to przestrzeń dla twórców, którzy są otwarci na tradycje różnych kultur i religii. Obejmuje on koncerty i spotkania poświęcone wielokulturowości, tolerancji i wolności.
Centrum Myśli Jana Pawła II wspiera współpracę m.st. Warszawy z organizacjami wyznaniowymi różnych religii i denominacji. Co roku organizujemy spotkanie przedstawicieli mniejszości religijnych z Prezydentem m.st. Warszawy.