Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wyjątkowe prezenty świąteczne w naszym sklepie!

Szukasz ciekawych i wartościowych prezentów? Zapraszamy do naszego sklepu internetowego! Oprócz książek, znajdziesz tu m.in. wyjątkową płytę kolędową Chóru Centrum Myśli Jana Pawła II oraz unikatowy kalendarz na 2013 rok, z cytatami papieskimi na każdy dzień. Promocja trwa!


 

Opis kalendarza:

Kalendarz 2013, dzienny,  4 rodzaje , 3 kolory, Jeden dzień na jednej stronie, cytaty z Jana Pawła II na każdy dzień, czytania mszalne na każdy dzień, imieniny, miejsce na notatki, terminarz, skrócone kalendarium bieżącego miesiąca, luksusowy papier chamois, tasiemka, kapitałka, perforowane rogi kartek, zaokrąglony grzbiet, druk wnętrza w dwóch kolorach, okładka z lakierem UV.

 

Szczegóły: sklep.centrumjp2.pl/pl/p/Kalendarz-terminarz-2013granatowy-B6/43

Opublikowano 14.12.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasz Chór wrócił z pierwszą nagrodę w swojej z Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.