Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wyjątkowe prezenty świąteczne w naszym sklepie!

Szukasz ciekawych i wartościowych prezentów? Zapraszamy do naszego sklepu internetowego! Oprócz książek, znajdziesz tu m.in. wyjątkową płytę kolędową Chóru Centrum Myśli Jana Pawła II oraz unikatowy kalendarz na 2013 rok, z cytatami papieskimi na każdy dzień. Promocja trwa!


 

Opis kalendarza:

Kalendarz 2013, dzienny,  4 rodzaje , 3 kolory, Jeden dzień na jednej stronie, cytaty z Jana Pawła II na każdy dzień, czytania mszalne na każdy dzień, imieniny, miejsce na notatki, terminarz, skrócone kalendarium bieżącego miesiąca, luksusowy papier chamois, tasiemka, kapitałka, perforowane rogi kartek, zaokrąglony grzbiet, druk wnętrza w dwóch kolorach, okładka z lakierem UV.

 

Szczegóły: sklep.centrumjp2.pl/pl/p/Kalendarz-terminarz-2013granatowy-B6/43

Opublikowano 14.12.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.