Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Współpraca z tygodnikiem „Idziemy”

Centrum Myśli Jana Pawła II rozpoczęło wspólny projekt z tygodnikiem „Idziemy”. Przez 15 miesięcy byliśmy współgospodarzami działu Dziedzictwo Jan Pawła II, które mieści się na stronie 39 czasopisma. Mogli tam Państwo przeczytać analityczne artykuły dotyczące różnych aspektów nauczania i życia Jana Pawła II.

„Idziemy” jest tygodnikiem, który powstał w 2005 r., jako pismo promujące świat wartości głoszonych przez Jana Pawła II. Tytuł pisma został zainspirowany papieską książką: Wstańcie, chodźmy, a „Idziemy” programowo stara się odpowiadać na treści w niej zawarte, prezentując integralną wizję człowieka i świata, bez dzielenia na sacrum i profanum.

Współpraca z tygodnikiem zaowocowała następującymi publikacjami:

Opublikowano 12.07.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.