Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Współpraca z tygodnikiem „Idziemy”

Centrum Myśli Jana Pawła II rozpoczęło wspólny projekt z tygodnikiem „Idziemy”. Przez 15 miesięcy byliśmy współgospodarzami działu Dziedzictwo Jan Pawła II, które mieści się na stronie 39 czasopisma. Mogli tam Państwo przeczytać analityczne artykuły dotyczące różnych aspektów nauczania i życia Jana Pawła II.

„Idziemy” jest tygodnikiem, który powstał w 2005 r., jako pismo promujące świat wartości głoszonych przez Jana Pawła II. Tytuł pisma został zainspirowany papieską książką: Wstańcie, chodźmy, a „Idziemy” programowo stara się odpowiadać na treści w niej zawarte, prezentując integralną wizję człowieka i świata, bez dzielenia na sacrum i profanum.

Współpraca z tygodnikiem zaowocowała następującymi publikacjami:

Opublikowano 12.07.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.