Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Września a Jan Paweł II

Stowarzyszenie Pro Bono Familiae pragnie zaprosić do udziału w projekcie: Wrzesińskie spotkania Karola Wojtyły – Jana Pawła II.


Niniejszy projekt ma pokazywać, jak postać Wielkiego Papieża wpływa na życie mieszkańców i sympatyków Ziemi Wrzesińskiej – jak ich inspiruje, jak pomaga, jak wychowuje. Jak – pomimo upływu czasu – jego filozofia życia jest dla wielu ciągle interesująca. Projekt skierowany jest także do młodego pokolenia – ma nie tylko służyć dokumentacji postaw mieszkańców, ale również – przez swój „rodzinny” wymiar – przybliżyć postać Wielkiego Polaka. Znajdziemy w nim relacje naszych znajomych, przyjaciół, bliskich. Przez to będziemy mogli odkryć, że pomimo wielkości Jan Paweł II pozostaje nam bliski. Szczegóły na stronie: www.pwrjp2.eu

 

Opublikowano 21.03.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.