Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wnioski stypendialne przyjmujemy do 30 listopada!

Gratulujemy zdobywcom tegorocznych stypendiów. Przypominamy, że do końca listopada należy złożyć wnioski o przedłużenie stypendium na semestr zimowy. Do końca listopada można także złożyć wnioski o stypendium na okres od stycznia do czerwca 2013 roku.

 


 

Osoby, które uzyskały stypendium na okres wrzesień–grudzień 2012 roku (uczniowie) oraz październik–grudzień 2012 roku (studenci), do końca listopada powinny złożyć wniosek o przedłużenie stypendium.

 

Osoby, które ubiegały się o stypendium na okres wrzesień–grudzień 2012 roku (uczniowie) oraz październik–grudzień 2012 roku (studenci), a nie uzyskały stypendium, mogą złożyć wniosek o ponowne rozpatrzenie.

 

Osoby, które nie ubiegały się o stypendium na okres wrzesień–grudzień 2012 roku (uczniowie) oraz październik–grudzień 2012 roku (studenci), mogą złożyć nowy wniosek.

 

 

Opublikowano 14.11.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.
21 czerwca rozpocznie się jubileuszowa rekrutacja do programu stypendialnego miasta stołecznego Warszawy imienia Jana Pawła II. To czas, by zebrać wszystkie niezbędne dokumenty.
Nasz Chór zdobył pierwsze miejsce w swojej kategorii podczas 43. Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.