Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wnioski stypendialne przyjmujemy do 30 listopada!

Gratulujemy zdobywcom tegorocznych stypendiów. Przypominamy, że do końca listopada należy złożyć wnioski o przedłużenie stypendium na semestr zimowy. Do końca listopada można także złożyć wnioski o stypendium na okres od stycznia do czerwca 2013 roku.

 


 

Osoby, które uzyskały stypendium na okres wrzesień–grudzień 2012 roku (uczniowie) oraz październik–grudzień 2012 roku (studenci), do końca listopada powinny złożyć wniosek o przedłużenie stypendium.

 

Osoby, które ubiegały się o stypendium na okres wrzesień–grudzień 2012 roku (uczniowie) oraz październik–grudzień 2012 roku (studenci), a nie uzyskały stypendium, mogą złożyć wniosek o ponowne rozpatrzenie.

 

Osoby, które nie ubiegały się o stypendium na okres wrzesień–grudzień 2012 roku (uczniowie) oraz październik–grudzień 2012 roku (studenci), mogą złożyć nowy wniosek.

 

 

Opublikowano 14.11.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasz Chór wrócił z pierwszą nagrodę w swojej z Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.