Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wnioski stypendialne przyjmujemy do 30 listopada!

Gratulujemy zdobywcom tegorocznych stypendiów. Przypominamy, że do końca listopada należy złożyć wnioski o przedłużenie stypendium na semestr zimowy. Do końca listopada można także złożyć wnioski o stypendium na okres od stycznia do czerwca 2013 roku.

 


 

Osoby, które uzyskały stypendium na okres wrzesień–grudzień 2012 roku (uczniowie) oraz październik–grudzień 2012 roku (studenci), do końca listopada powinny złożyć wniosek o przedłużenie stypendium.

 

Osoby, które ubiegały się o stypendium na okres wrzesień–grudzień 2012 roku (uczniowie) oraz październik–grudzień 2012 roku (studenci), a nie uzyskały stypendium, mogą złożyć wniosek o ponowne rozpatrzenie.

 

Osoby, które nie ubiegały się o stypendium na okres wrzesień–grudzień 2012 roku (uczniowie) oraz październik–grudzień 2012 roku (studenci), mogą złożyć nowy wniosek.

 

 

Opublikowano 14.11.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.