Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wirtualne Targi Stypendialne

Na portalu mojestypendium.pl ruszyły Wirtualne Targi Stypendialne. Nie zabrakło tam również stypendiów m.st. Warszawy im. Jana Pawła II. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


W ramach Akcji Informacyjnej – Stypendia 2012/2013 na portalu mojestypendium.pl prezentowane są najważniejsze programy stypendialne. Akcja służy promowaniu wśród młodzieży inicjatyw stypendialnych organizacji pozarządowych, firm, samorządów i uczelni wyższych.

 

Sprawdź, może nasze stypendium jest właśnie dla Ciebie!

http://www.mojestypendium.pl/wid,14318319,artykul.html
 

Opublikowano 19.03.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Prawa człowieka powinny być nie tylko gwarantowane przez państwo, ale wynikać z potrzeby każdego z nas. A co w sytuacji, kiedy w społeczeństwie zabraknie dojrzałości i kompetencji moralnych?
O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.