Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wiosenny koncert Piotrka Zubka w hospicjum

Już w najbliższy wtorek (27 marca 2012 roku) o godzinie 11.00 w hospicjum Caritas Archidiecezji Warszawskiej, mieszczącym się przy ulicy Krakowskiej Przedmieście 62, odbędzie się koncert wiosenny, zorganizowany przez grupę paliatywną Inkubatora Miłosierdzia.


 

Przed pacjentami wystąpi Piotr Zubek – dziesięciolatek, jeden z piętnastu najlepszych stypendystów w tej edycji stypendiów Centrum Myśli Jana Pawła II. Piotrek, mimo bardzo młodego wieku, bez wątpienia jest gwiazdą dużego formatu. Ma na swoim koncie udział w takich programach jak: Od przedszkola do Opola czy Mini Szansa, wygrywa także liczne festiwale i konkursy muzyczne. Obecnie jest uczestnikiem Bitwy na głosy, emitowanej przez TVP2.

 

 

 

Opublikowano 20.03.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.