Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wiosenny koncert Piotrka Zubka w hospicjum

Już w najbliższy wtorek (27 marca 2012 roku) o godzinie 11.00 w hospicjum Caritas Archidiecezji Warszawskiej, mieszczącym się przy ulicy Krakowskiej Przedmieście 62, odbędzie się koncert wiosenny, zorganizowany przez grupę paliatywną Inkubatora Miłosierdzia.


 

Przed pacjentami wystąpi Piotr Zubek – dziesięciolatek, jeden z piętnastu najlepszych stypendystów w tej edycji stypendiów Centrum Myśli Jana Pawła II. Piotrek, mimo bardzo młodego wieku, bez wątpienia jest gwiazdą dużego formatu. Ma na swoim koncie udział w takich programach jak: Od przedszkola do Opola czy Mini Szansa, wygrywa także liczne festiwale i konkursy muzyczne. Obecnie jest uczestnikiem Bitwy na głosy, emitowanej przez TVP2.

 

 

 

Opublikowano 20.03.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasz Chór wrócił z pierwszą nagrodę w swojej z Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.