Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Warsztaty fotograficzne „Volo papale”

Warsztaty fotograficzne „Volo papale”

W sobotę 8 grudnia młodzi gimnazjaliści – konkursowicze „Volo papale” – wzięli udział w drugim warsztacie przygotowującym ich do reporterskiej przygody.


Tym razem p. Janusz Maciejowski, dziennikarz i fotoreporter, zachęcał do… zabawy aparatem fotograficznym. Oprócz porad wyjaśniających, jak właściwie posługiwać się sprzętem fotograficznym, uczestnicy zajęć zapoznali się z podstawami dobrej kompozycji fotografii. Poznali także wiele różnych ciekawostek z pracy fotoreportera, które i dla nich mogą okazać się bardzo przydatne.

Wszystkim młodym adeptom sztuki reportażu
życzymy teraz wiele radości w poszukiwaniu tematów do pracy!!!


Przypominamy również, że termin nadsyłania prac został przedłużony

do 10 stycznia 2008 roku.Opublikowano 18.12.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasz Chór wrócił z pierwszą nagrodę w swojej z Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.