Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Warsztaty fotograficzne „Volo papale”

Warsztaty fotograficzne „Volo papale”

W sobotę 8 grudnia młodzi gimnazjaliści – konkursowicze „Volo papale” – wzięli udział w drugim warsztacie przygotowującym ich do reporterskiej przygody.


Tym razem p. Janusz Maciejowski, dziennikarz i fotoreporter, zachęcał do… zabawy aparatem fotograficznym. Oprócz porad wyjaśniających, jak właściwie posługiwać się sprzętem fotograficznym, uczestnicy zajęć zapoznali się z podstawami dobrej kompozycji fotografii. Poznali także wiele różnych ciekawostek z pracy fotoreportera, które i dla nich mogą okazać się bardzo przydatne.

Wszystkim młodym adeptom sztuki reportażu
życzymy teraz wiele radości w poszukiwaniu tematów do pracy!!!


Przypominamy również, że termin nadsyłania prac został przedłużony

do 10 stycznia 2008 roku.Opublikowano 18.12.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.