Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Ulica czy galeria, gdzie dzisiaj jest miejsce na sztukę? (relacja)

9 lipca 2018 roku w Centrum Myśli Jana Pawła II odbyła się debata „Ulica czy galeria, gdzie dzisiaj jest miejsce na sztukę?”, w której wzięli udział

  • Wojciech Korkuć, artysta plastyk
  • Janusz Byszewski, kurator Laboratorium Edukacji Twórczej Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie
  • Michał Łuczewski – dyrektor programowy Centrum Myśli Jana Pawła II
  • Debatę prowadził Dawid Gospodarek.

Debata towarzyszyła wystawie prac Wojciecha Korkucia „Korek na ulicy”.

Zachęcamy do obejrzenia fragmentów dyskusji.

Opublikowano 24.07.2018

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.