Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

UWAGA! Przedłużamy godziny przyjmowania wniosków stypendialnych!

Do 31 lipca składać można wnioski o Stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II. Zapraszamy uczniów szkół podstawowych (od IV kl. włącznie), gimnazjów i szkół średnich (liceów i techników). 

 

 

 

 

 

 

 

UWAGA! W DNIACH 30 – 31 LIPCA (czwartek, piątek) PRZYJMUJEMY WNIOSKI W GODZ. 8:00 – 19:00

 

Chcesz wziąć udział w rekrutacji? Wypełnij WNIOSEK zgodnie z instrukcjami podanymi w poniższym sliderze:

 
 
 
Jeśli jakieś kwestie są dla Ciebie nadal niejasne, skorzystaj z naszych dodatkowych informacji: http://bit.ly/Stypendia2015
 
Pamiętaj! Wnioski zatwierdzone, wydrukowane i podpisane należy dostarczyć wraz z niezbędnymi dokumentami do 31 lipca 2015 roku do siedziby Centrum Myśli Jana Pawła II, ul. Foksal 11 w Warszawie. 
Wnioski przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 -16:00 (I piętro, pokój nr 1)
 
Wszystkim życzymy powodzenia! :)
Zespół Centrum Myśli Jana Pawła II

Opublikowano 29.07.2015

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.
Rekrutacja
Dołącz do naszego zespołu!
Wykład wybitnej prof. Chantal Delsol, debata pt. „Zaufanie – siła czy słabość?” oraz Warszawska Noc Muzeów. Zobaczcie majowy program centrum
Warszawska Noc Muzeów, jest jednym z największych wydarzeń tego typu w Polsce. Co roku bierze w niej udział ponad 230 instytucji, dołącz i Ty!

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.