Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Stypendia dla studentów – jesień 2015 – przyznane!

Szanowni Państwo,

poniżej zamieszczamy listy studentów, którzy otrzymali stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II na okres stypendialny od  października do grudnia 2015 roku.

Wszyscy stypendyści do 18 listopada 2015 r. muszą złożyć Oświadczenie stypendysty osobiście lub pocztą (liczy się data wpływu) do kancelarii Centrum Myśli Jana Pawła II, ul. Foksal 11, I piętro.
Niezłożenie oświadczenia w terminie spowoduje wstrzymanie wypłaty stypendium.

 

 

Listy stypendialne:

Studenci I roku
Studenci powyżej I roku

Ponadto informujemy, że do 30 listopada 2015r. można złożyć wniosek o przedłużenie stypendium na okres styczeń – czerwiec 2016 r.  Wydrukowany i podpisany wniosek należy złożyć w siedzibie Centrum Myśli Jana Pawła II. Wnioski na okres wiosna 2016 są już dostępne pod adresem: https://formularze.centrumjp2.pl/ 

 Gratulujemy!!!

Opublikowano 06.11.2015

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Przed nami kolejne wydarzenia w ramach Festiwalu Nowe Epifanie, czyli spektakle teatralne, koncerty i pokazy filmowe. Rozpoczynamy także cykl wydarzeń: „Samotność – wolność czy więzienie?”
Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.