Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Stypendia dla studentów – jesień 2015 – przyznane!

Szanowni Państwo,

poniżej zamieszczamy listy studentów, którzy otrzymali stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II na okres stypendialny od  października do grudnia 2015 roku.

Wszyscy stypendyści do 18 listopada 2015 r. muszą złożyć Oświadczenie stypendysty osobiście lub pocztą (liczy się data wpływu) do kancelarii Centrum Myśli Jana Pawła II, ul. Foksal 11, I piętro.
Niezłożenie oświadczenia w terminie spowoduje wstrzymanie wypłaty stypendium.

 

 

Listy stypendialne:

Studenci I roku
Studenci powyżej I roku

Ponadto informujemy, że do 30 listopada 2015r. można złożyć wniosek o przedłużenie stypendium na okres styczeń – czerwiec 2016 r.  Wydrukowany i podpisany wniosek należy złożyć w siedzibie Centrum Myśli Jana Pawła II. Wnioski na okres wiosna 2016 są już dostępne pod adresem: https://formularze.centrumjp2.pl/ 

 Gratulujemy!!!

Opublikowano 06.11.2015

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.