Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Stołeczne-Społeczne – dziękujemy za oddane głosy!

Zakończył się plebiscyt Stołeczne-Społeczne organizowany przez portal ngo.pl. 1Piętro startowało w kategorii "nowe miejsce", konkurując z Miastem Cypel i Lodami na patyku. Internauci zadecydowali o zwycięstwie Miasta Cypel. Gratulujemy!

 


Przez cały miesiąc można było oddać swój głos w plebiscycie Stołeczne-Społeczne. Dziękujemy wszystkim, którzy zagłosowali na 1Piętro w kategorii „nowe miejsce”! Osiągnęliśmy bardzo dobry wynik (940 głosów) bez Was by się to nie udało!

Organizatorzy podają, że w Stołeczne-Społeczne 2012 zagłosowało 5 478 osób, typując w sumie 12 039 razy.

Zwycięzca w kategorii „nowe miejsce” (4 nominacje):
Miasto Cypel (1021 głosów)

Laureaci w kategorii „miejsce z doświadczeniem” (57 nominacji):
I miejsce: Osiedle Jazdów (965 głosów)
II miejsce: Akademia Parkour United  (643 głosy)
III miejsce: Warsztat (503 głosy)

Serdecznie gratulujemy zarówno zwycięzcom, jak i wszystkim miejscom, które zostały zgłoszone do konkursu.

Więcej informacji: http://wiadomosci.ngo.pl

 
 

Opublikowano 12.12.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Przed nami kolejne wydarzenia w ramach Festiwalu Nowe Epifanie, czyli spektakle teatralne, koncerty i pokazy filmowe. Rozpoczynamy także cykl wydarzeń: „Samotność – wolność czy więzienie?”
Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.