Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Spotkanie z kolędą w gronie Stypendystów 2022

Gorąco zapraszamy na coroczne spotkanie z kolędą w gronie Stypendystów, które odbędzie się 19 stycznia (środa) w godz. 17:30-19.00 za pośrednictwem aplikacji ZOOM.

Na spotkanie zapraszamy wszystkich bez wyjątku – zarówno tych, którzy lubią i potrafią śpiewać, jak i tych, którzy po prostu chcą spędzić z nami miło czas. Tym bardziej, że poza samym śpiewaniem kolęd zaplanowałyśmy dla Was wiele innych aktywności. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie na spotkaniu coś dla siebie.

Uwaga: Link do spotkania w aplikacji ZOOM dostaną tylko osoby, które uzupełniły formularz zgłoszeniowy. Jeśli więc wiadomość zwrotna do Ciebie nie dotrze prosimy o kontakt: stypendia@centrumjp2.pl.

Mamy nadzieję, że spotkamy się w licznym gronie, aby spędzić ten styczniowy wieczór radośnie i w miłej atmosferze.

Uwaga: przyjmowanie zgłoszeń na udział w spotkaniu zostało zakończone.

 

Opublikowano 12.01.2022

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.