Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Spotkanie z kolędą w gronie Stypendystów 2022

Gorąco zapraszamy na coroczne spotkanie z kolędą w gronie Stypendystów, które odbędzie się 19 stycznia (środa) w godz. 17:30-19.00 za pośrednictwem aplikacji ZOOM.

Na spotkanie zapraszamy wszystkich bez wyjątku – zarówno tych, którzy lubią i potrafią śpiewać, jak i tych, którzy po prostu chcą spędzić z nami miło czas. Tym bardziej, że poza samym śpiewaniem kolęd zaplanowałyśmy dla Was wiele innych aktywności. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie na spotkaniu coś dla siebie.

Uwaga: Link do spotkania w aplikacji ZOOM dostaną tylko osoby, które uzupełniły formularz zgłoszeniowy. Jeśli więc wiadomość zwrotna do Ciebie nie dotrze prosimy o kontakt: stypendia@centrumjp2.pl.

Mamy nadzieję, że spotkamy się w licznym gronie, aby spędzić ten styczniowy wieczór radośnie i w miłej atmosferze.

Uwaga: przyjmowanie zgłoszeń na udział w spotkaniu zostało zakończone.

 

Opublikowano 12.01.2022

ZOBACZ RÓWNIEŻ

To już tradycyjnie miesiąc metafizycznej refleksji, którą otwiera przed nami piękno muzyki
To był wyjątkowy dzień! Mieliśmy okazję przenieść się w czasie i poznać różne regiony etnograficzne Polski.
Rozmawiamy o kulturze w trudnych czasach. O kulturze, która przechowuje „przesłanie o czymś wyższym”, jest dowodem na wartość człowieka, pokazuje, że wybory są możliwe, i która opiera się na słuchaniu
Z okazji 25. rocznicy ogłoszenia encykliki zapraszamy do przeczytania artykułu „Jan Paweł II a sprawa Galileusza” na naszym portalu JP2online