Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Spotkanie integracyjne stypendystów

Grafika z napisem "Spotkanie integracyjne stypendystów uczniów", poniżej kolorowe szlaczki.

Gorąco zapraszamy Stypendystów – uczniów na spotkanie integracyjne na rozpoczęcie Programu Stypendialnego 2022/2023, które odbędzie się w sobotę 22 października 2022 r. w godzinach 9:00-18:00 w ośrodku szkoleniowym w Falentach. Warsztaty poprowadzimy wspólnie z Pracownią Nauki i Przygody. Na miejsce pojedziemy całą grupą autokarem.

Zgłoś swój udział do niedzieli, 16 października br. wypełniając formularz poniżej.

Formularz zgłoszeniowy : https://forms.office.com/r/uKxJ20xaxy

Deklaracja obecności jest niezbędna, aby móc uczestniczyć w spotkaniu. Liczba miejsc ograniczona.

Informacje na temat miejsca i czasu zbiórki oraz tego, jak się przygotować prześlemy do osób, które wypełnią formularz.

Mamy nadzieję do zobaczenia!

Zespół działu stypendialno-edukacyjnego
Centrum Myśli Jana Pawła II

Opublikowano 21.10.2021

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Przed nami kolejne wydarzenia w ramach Festiwalu Nowe Epifanie, czyli spektakle teatralne, koncerty i pokazy filmowe. Rozpoczynamy także cykl wydarzeń: „Samotność – wolność czy więzienie?”
Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.