Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Spotkanie integracyjne stypendystów

Grafika z napisem "Spotkanie integracyjne stypendystów uczniów", poniżej kolorowe szlaczki.

Gorąco zapraszamy Stypendystów – uczniów na spotkanie integracyjne na rozpoczęcie Programu Stypendialnego 2022/2023, które odbędzie się w sobotę 22 października 2022 r. w godzinach 9:00-18:00 w ośrodku szkoleniowym w Falentach. Warsztaty poprowadzimy wspólnie z Pracownią Nauki i Przygody. Na miejsce pojedziemy całą grupą autokarem.

Zgłoś swój udział do niedzieli, 16 października br. wypełniając formularz poniżej.

Formularz zgłoszeniowy : https://forms.office.com/r/uKxJ20xaxy

Deklaracja obecności jest niezbędna, aby móc uczestniczyć w spotkaniu. Liczba miejsc ograniczona.

Informacje na temat miejsca i czasu zbiórki oraz tego, jak się przygotować prześlemy do osób, które wypełnią formularz.

Mamy nadzieję do zobaczenia!

Zespół działu stypendialno-edukacyjnego
Centrum Myśli Jana Pawła II

Opublikowano 21.10.2021

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.