Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Spotkanie i Msza Pokolenia JP2

W niedzielę 3 grudnia odprawiona została kolejna uroczyta Msza Pokolenia JP2, zorganizowana przez Centrum Myśli Jana Pawła II i Ośrodek Akademicki przy kościele św. Anny. Zaśpiewał podczas niej Chór Pokolenia JP2 pod dyrekcją Zofii Sokołowskiej.


Tym razem mszę poprzedził wykład
red. Pawła Zuchniewicza

– komentatora pielgrzymek Jana Pawła II do Polski, autor wielu publikacji o tematyce papieskiej, m.in. książki pt. Lolek. Młode lata papieża.

Temat spotkania:
Jan Paweł II wierny w przyjaźni

Niezwykle ciekawą i entuzjastycznie przyjętą przez słuchaczy pogadnakę uzupełniły fragmenty przemówień Papieża. Była to więc okazja nie tylko do pogłębienia wiedzy o Janie Pawle II, ale także do refleksji nad wartością przyjaźni w papieskim i… naszym życiu.

Dziękujemy Panu Pawłowi i zapraszamy na kolejne spotkania!

 

Opublikowano 03.12.2006

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.