Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Spotkanie i Msza Pokolenia JP2

W niedzielę 3 grudnia odprawiona została kolejna uroczyta Msza Pokolenia JP2, zorganizowana przez Centrum Myśli Jana Pawła II i Ośrodek Akademicki przy kościele św. Anny. Zaśpiewał podczas niej Chór Pokolenia JP2 pod dyrekcją Zofii Sokołowskiej.


Tym razem mszę poprzedził wykład
red. Pawła Zuchniewicza

– komentatora pielgrzymek Jana Pawła II do Polski, autor wielu publikacji o tematyce papieskiej, m.in. książki pt. Lolek. Młode lata papieża.

Temat spotkania:
Jan Paweł II wierny w przyjaźni

Niezwykle ciekawą i entuzjastycznie przyjętą przez słuchaczy pogadnakę uzupełniły fragmenty przemówień Papieża. Była to więc okazja nie tylko do pogłębienia wiedzy o Janie Pawle II, ale także do refleksji nad wartością przyjaźni w papieskim i… naszym życiu.

Dziękujemy Panu Pawłowi i zapraszamy na kolejne spotkania!

 

Opublikowano 03.12.2006

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.