Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Spotkania Pokolenia JP2

 

Stypendyści Centrum Myśli Jana Pawła II w Warszawie i Ośrodek Akademicki przy kościele św. Anny zapraszają na uroczystą Mszę świętą Pokolenia JP2, która zostanie odprawiona

3 lutego 2008 roku o godz. 19.00 w kościele św. Anny w Warszawie.

 


Podczas Mszy świętej zaśpiewa Chór Centrum Myśli Jana Pawła II

pod dyrekcją Zofii Sokołowskiej.

Przed mszą wykład wygłosi: red. Elżbieta Staniszewska

Temat wykładu: Jan Paweł II w mediach

Rozpoczęcie: godz. 17.30, Sala Centralnej Biblioteki Rolniczej,

ul. Krakowskie Przedmieście 66

 

Elżbieta Staniszewska – dziennikarka Redakcji Katolickiej Polskiego Radia, publicystka, autorka kilkudziesięciu audycji dokumentalnych o Janie Pawle II oraz płyt z pielgrzymek Jana Pawła II do Ojczyzny wydanych przez Polskie Radio. Ukończyła socjologię na Uniwersytecie Warszawskim i Podyplomowe Studium Dziennikarstwa. Pracę w Polskim Radiu rozpoczęła w 1976 roku. Od 1991 roku pracuje w Redakcji Katolickiej, gdzie pojawiła się tuż po jej zaistnieniu.

 

Zapraszamy!

Opublikowano 28.01.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.