Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Ostatnie dni dla studentów, by zawalczyć o stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II

Dwoje studentów, dziewczyna i chłopak na tle półki z książkami

Od 1 września do 10 października 2023 studenci warszawskich uczelni – zarówno publicznych, jak i prywatnych – mogą ubiegać się o stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II. Stypendia trafią do osób, które oprócz dobrych wyników w nauce mogą pochwalić się sukcesami artystycznymi, naukowymi, sportowymi lub zaangażowaniem w działalność społeczną.

O stypendium mogą się ubiegać studenci warszawskich uczelni, jeśli:

  • osiągają dobre wyniki w nauce,
  • odnoszą sukcesy naukowe, sportowe, artystyczne albo angażują się w działania społeczne,
  • miesięczny dochód netto na jednego członka gospodarstwa domowego nie przekracza kwoty 2500 zł.

Stypendia są przyznawane studentom na dziewięć miesięcy roku akademickiego. Kwota stypendium wynosi od 500 do nawet 1500 zł miesięcznie.

Formularz wniosku należy wypełnić przez internet. Uwaga, formularz wymaga załączenia dokumentacji, więc warto zostawić sobie czas na jej zgromadzenie i zapoznać się wcześniej z kryteriami oraz wykazem potrzebnych dokumentów!

Opublikowano 01.09.2023

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.