Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Relikwie po Janie Pawle II

Czy przedmioty, które dawał wiernym w prezencie Jan Paweł II, można traktować jak relikwie? Czym relikwie różnią się od pamiątek? Dlaczego kard. Stanisław Dziwisz ampułkę z krwią Jana Pawła II podarował akurat Robertowi Kubicy? Na te oraz inne tematy, w ramach wspólnego cyklu Centrum Myśli Jana Pawła II oraz portalu Areopag21, dyskutują ks. Bogdan Bartołd oraz dk Bogdan Sadowski.


Portal Areopag21, na którym swoje blogi prowadzą m.in. Tomasz Terlikowski, Milena Kindziuk, Sebastian Duda, Jacek Moskwa, uruchomił we współpracy z Centrum Myśli Jana Pawła II cykl debat. Druga z nich, z ks. Bogdanem Bartołdem – proboszczem Archikatedry św. Jana Chrzciciela w Warszawie – możemy zobaczyć już dzisiaj. ZOBACZ!

 

Opublikowano 27.02.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.