Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

Kartka świąteczna z cytatem oraz rysunkiem dzieciątka Jezus

Święta Bożego Narodzenia to czas radości, szczególnego otwarcia na drugiego człowieka, przebaczenia…

W imieniu całego zespołu Centrum Myśli Jana Pawła II składamy serdeczne życzenia pięknego celebrowania tego czasu, wielu głębokich spotkań w gronie najbliższych, pokoju, odpoczynku, aby z nowymi siłami podjąć wyzwania, które przyniesie 2024 rok.

Zespół Centrum Myśli Jana Pawła II

Opublikowano 21.12.2023

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasz Chór wrócił z pierwszą nagrodę w swojej z Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.