Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Profesor R. R. Reno w Centrum Myśli Jana Pawła II

31 maja w Centrum Myśli Jana Pawła II odbędzie się wykład R. R. Reno redaktora „First Things”, najważniejszego na świecie czasopisma dotyczącego religii.

Tematem spotkania będzie ostatnia książka autora: Resurrecting the Idea of a Christian Society (sierpień 2016), w której łączy potrzebę odnowienia chrześcijańskich ideałów i przekształcania społeczeństw.

Opublikowano 23.05.2017

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.