Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Prezentacja nowego numeru „Christianitas”

Wraz z redakcją „Christianitas” zapraszamy na prezentację nowego, 47. numeru czasopisma, która odbędzie się we wtorek 3 lipca o godz. 18. Tematami przewodnimi wydania są romantyzm i polityka. Czytelnicy znajdą w nim również ciekawe artykuły dotyczące m.in. historii Kościoła w Anglii i komunii świętej w świetle katechez Benedykta XVI.


Spotkanie rozpocznie się od wypowiedzi wprowadzających dr. Pawła Milcarka (redaktor naczelny Christianitas) i Tomasza Rowińskiego (redaktor prowadzący numeru).

Centrum Myśli Jana Pawła II
ul. Foksal 11, I piętro
wtorek, 3 lipca 2012 r., godz. 18.00

 

Poniżej znajdują się linki do fragmentów nowego numeru:

http://pdf.christianitas.pl/47spis.pdf


http://pdf.christianitas.pl/47wstep.pdf

 

Opublikowano 01.07.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.
Rekrutacja
Dołącz do naszego zespołu!
Wykład wybitnej prof. Chantal Delsol, debata pt. „Zaufanie – siła czy słabość?” oraz Warszawska Noc Muzeów. Zobaczcie majowy program centrum
Warszawska Noc Muzeów, jest jednym z największych wydarzeń tego typu w Polsce. Co roku bierze w niej udział ponad 230 instytucji, dołącz i Ty!

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.