Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

PoKolędzie JP2 coraz bliżej!

Zdjęcie chórzystów przebranych w świąteczne stroje oraz trzymających instrumenty

Zakończyliśmy zgłoszenia do tegorocznej akcji PoKolędzie JP2. Chóry, schole parafialne i zespoły od 2 stycznia do 2 lutego będą kolędowały w miejscach o ograniczonym dostępie do kultury w Warszawie i okolicach.

Bardzo cieszymy się, że nasza PoKolędziowa rodzina się powiększa. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, otwartość i chęć niesienia innym radości Bożego Narodzenia. Są z nami nie tylko profesjonalne zespoły, ale także grupy muzykujących przyjaciół i znajomych. Jesteśmy wdzięczni za gotowość do niesienia pomocy ze strony wolontariuszy.

W tym roku do grona wykonawców dołączyły także dwie grupy z województw małopolskiego i podkarpackiego. Dzięki Wam ten wyjątkowy czas będzie obfitował w muzyczne spotkania z drugim człowiekiem.

Opublikowano 20.12.2023

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Przed nami kolejne wydarzenia w ramach Festiwalu Nowe Epifanie, czyli spektakle teatralne, koncerty i pokazy filmowe. Rozpoczynamy także cykl wydarzeń: „Samotność – wolność czy więzienie?”
Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.