Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

PoKolędzie JP2 coraz bliżej!

Zdjęcie chórzystów przebranych w świąteczne stroje oraz trzymających instrumenty

Zakończyliśmy zgłoszenia do tegorocznej akcji PoKolędzie JP2. Chóry, schole parafialne i zespoły od 2 stycznia do 2 lutego będą kolędowały w miejscach o ograniczonym dostępie do kultury w Warszawie i okolicach.

Bardzo cieszymy się, że nasza PoKolędziowa rodzina się powiększa. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, otwartość i chęć niesienia innym radości Bożego Narodzenia. Są z nami nie tylko profesjonalne zespoły, ale także grupy muzykujących przyjaciół i znajomych. Jesteśmy wdzięczni za gotowość do niesienia pomocy ze strony wolontariuszy.

W tym roku do grona wykonawców dołączyły także dwie grupy z województw małopolskiego i podkarpackiego. Dzięki Wam ten wyjątkowy czas będzie obfitował w muzyczne spotkania z drugim człowiekiem.

Opublikowano 20.12.2023

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.
Rekrutacja
Dołącz do naszego zespołu!
Wykład wybitnej prof. Chantal Delsol, debata pt. „Zaufanie – siła czy słabość?” oraz Warszawska Noc Muzeów. Zobaczcie majowy program centrum
Warszawska Noc Muzeów, jest jednym z największych wydarzeń tego typu w Polsce. Co roku bierze w niej udział ponad 230 instytucji, dołącz i Ty!

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.