Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Podziel się talentem

Studencie, masz trochę wolnego czasu? Gimnazjalisto, licealisto, nie radzisz sobie z matematyką czy językiem polskim? „Podziel się talentem” to program korepetytorski skierowany do uczniów i studentów, dzięki któremu uczniowie lepiej przygotują się do zajęć szkolnych i olimpiad przedmiotowych, a studenci będą mogli rozwijać umiejętności pedagogiczne.

 


 

DLA UCZNIÓW

Zapraszamy uczniów otrzymujących Stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II i ich rodziców do zapoznania się z programem „Podziel się talentem”, który ma na celu wsparcie uczniów w nauce m.in.: języka polskiego, matematyki, języków obcych. Dzięki zajęciom uczniowie mają szansę lepiej przygotować się do startu w olimpiadzie przedmiotowej, do matury, nadrobić zaległości.

Korepetycji udzielają studenci otrzymujący Stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II. Zajęcia z fizyki czy matematyki prowadzą studenci Politechniki Warszawskiej i Uniwersytetu Warszawskiego uczący się na kierunkach matematyka, fizyka. Z kolei zajęcia z języków obcych ­– studenci anglistyki, germanistyki, romanistyki.

Aby dołączyć do projektu należy wypełnić ankietę, która znajduje się TUTAJ.

 

 

 

DLA STUDENTÓW

Studenci, którzy otrzymują Stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II, mogą pomóc młodszym koleżankom i kolegom, biorąc udział w programie „Podziel się talentem”.
Nasz cel to wsparcie uczniów w nauce takich przedmiotów jak język polski, matematyka, języki obce i inne.
 
Wolontariuszem może zostać każdy student, który znajdzie odrobinę czasu i chęci, aby pomagać innym. Uczestnicy sami określają z czego, na jakim poziomie, kiedy i ile godzin w tygodniu są w stanie poświęcić na korepetycje.

Program „Podziel się talentem” to doskonała okazja do rozwijania umiejętności pedagogicznych oraz przypomnienia sobie niektórych zagadnień. Jak pokazała poprzednia edycja projektu, udział w nim daje uczestnikom dużo satysfakcji i radości.

Aby dołączyć do projektu należy wypełnić ankietę, która znajduje się TUTAJ.

 

 

Opublikowano 12.11.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.